DYREKCJA | NAUCZYCIELE | UCZNIOWIE | ABSOLWENCI | RODZICE | PRACOWNICY OBSŁUGI | PEDAGOG | WOLONTARIAT | SAMORZĄD UCZNIOWSKI | LUKS ORLĘTA

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. Józefa Piłsudskiego w Stromcu
ul. Radomska, 26-804 Stromiec

TEL/FAX: 48 6191067
E-MAIL: pgstromiec@vp.pl
www: http://pgstromiec.neostrada.pl

„Wkraczając w przyszłość,
nie zapominajmy o przeszłości"

Józef Piłsudski

»

ABSOLWENCI GIMNAZJUM


Dodał: Admin, 18.12.2013, 11.10

Rok szkolny 2012/2013

Klasa IIIA: wych. mgr Jadwiga Górnik; Adamiec Hubert, Boros Damian, Chmielewska Olga, Chmielewski Michał Piotr, Cybulska Aneta, Dudek Cezary, Gawrońska Magdalena, Gawroński Wojciech, Kądrowska Żaneta, Kolos Sebastian, Kusak Agata, Lipiec Mariusz, Luśtyk Krystian, Regulska Natalia Faustyna, Simbor Emilia Lucyna, Iga Piechnik

Klasa IIIB: wych. mgr Magda Wieczorek; Chmielewska Luiza, Górski Tomasz Łukasz, Kaczmarek Katarzyna, Korczak Izabella Joanna, Korczak Damian, Marut Wojciech, Matysiak Mateusz, Pietrzak Mariusz, Stykowska Aleksandra, Szymaniak Joanna, Szymaniak Arkadiusz, Świsłowski Marcin, Walczak Ewa, Widomska Wioletta, Wieteska Anna Marta, Wiśniewski Norbert Alan, Wyżyński Paweł, Zaręba Patrycja, Zaręba Szymon Oskar

Klasa IIIC: wych. mgr Beata Walczak; Dawidowska Edyta, Dobrowolska Martyna, Duranc Norbert, Górska Aleksandra, Grzelak Sebastian, Jaworska Zuzanna, Kamińska Oliwia, Kamiński Piotr, Kierzkowski Kamil, Kucharski Piotr, Madej Magdalena, Malec Krzysztof, Matysiak Anna, Petryka Katarzyna, Popiel Kamil, Puk Sebastian, Rogalska Weronika, Romanowski Adam, Wieteska Kinga, Więckowski Mateusz, Zwierzchowska Klaudia.

Klasa IIID: wych. mgr Marcin Wójcik; Adach Damian, Bolek Paweł, Bulkowski Łukasz, Duranc Dominik, Gawroński Cezary, Kucharska Katarzyna, Lisiewska Ewelina, Lusztyk Adrian, Łyjak Patryk, Machalski Krystian, Malec Sandra, Okrój Rafał, Olczak Izabela, Paszkowska Żaneta, Szulik Ewa, Śpiewak Dawid, Trąbińska Julia, Wójcik Irena

Rok szkolny 2011/2012

Klasa IIIA: wych. mgr Aleksandra Kuciara; Banach Patryk, Chmielewska Patrycja, Januszek Karol, Kapa Cezary, Kozłowski Kamil, Kozłowska Karolina, Kucharski Paweł, Łoskot Milena, Matysiak Patrycja, Michalski Daniel, Michowska Daria, Pawłowski Cezary, Paszkowski Albert, Petryka Karolina, Pielaszek Małgorzata, Podgórzec Daniel, Sajewska Kingam Warda Piotr, Witkowski Mateusz, Włodarczyk Milena.

Klasa IIIB: wych. mgr Agnieszka Więckowska; Będzińska Daria, Cieślak Dagmara, Cieślak Dominika, Gostkowski Mateusz, Grabowska Patrycja, Kaczmarczyk Ewa, Kaczor Dominika, Kiech Klaudia, Korczak Dawid, Kornetka Mateusz, Kucharska Mariusz, Maul Klaudia, Ostrowski Mateusz, Pękacka Kinga, Pucek Agata, Rafał Rudecki, Sieradzan Mateusz, Skowrońska Joanna, Szybilska Arlea Ewa, Woźniak Dawid, Zaręba Adrian, Zaręba Mateusz Piotr, Zegarek Anna Justyna .

Klasa IIIC: wych. mgr Monika Mazan; Adach Justyna, Adach Paulina, Baran Aneta, Bernaś Monika, Cichulski Michał, Cieślak Mirosława, Grudzień Mateusz, Kucharska Ewelina, Malec Katarzyna, Matysiak Damian, Mokosa Daniel, Napiórkowski Kamil, Palczewski Łukasz, Piotrowska Bożena, Sułkowska Beata, Szymaniak Katarzyna, Świniarski Konrad, Turzyński Dominik, Wójcik Sylwia, Wójcik Angelika, Zwierzchowska Karolina, Zwęgliński Adrian, Zwęgliński Dominik.

Klasa IIID: wych. mgr Halina Mielniczek; Bin Paweł, Broda Ilona, Galbarczyk Klaudia, Glegoła Hubert, Górnik Michał, Jasińska Karolina, Kazana Patryk, Kiedrzyńska Klaudia, Kiedrzyński Karol, Kucharski Sebastian, Maliszewski Mateusz, Matysiak Kamil, Michalak Dominik, Miękus Bartłomiej, Pawlaczyk Rafał, Petryka Paulina, Postek Rafał, Regulska Łucja, Skiba Mariusz, Słonawski Mateusz, Sylwia Zdyb.

Rok szkolny 2010/2011

Klasa IIIA
Klasa IIIB
Klasa IIIC
Klasa IIID
Rok szkolny 2009/2010

Klasa IIIA – wych. mgr Beata Walczak; Bernaś Karol, Kalicińska Izabela, Kamiński Krystian, Kamiński Michał, Kostecka Angelika, Kowalczyk Edyta, Kucharska Aneta, Mac Bartosz, Musiał Brygida, Piątosa Bartłomiej, Piechnik Anita Dominika, Plesiewicz Hubert, Rogalski Kamil, Rotuski Sebastian, Ryczkowska Maja Patrycja, Rzeszotek Bartłomiej, Skwira Emilia, Strzelczyk Bartosz Mikołaj, Turzyński Paweł, Wójcik Anna, Zegarek Tomasz, Żurawski Damian Mateusz
Klasa IIIB – wych. mgr Marianna Molga; Bębeńca Daniel, Cichocki Damian, Cichowlas Mateusz, Chmielewski Kamil, Elertowicz Karolina Monika, Jankowska Magdalena Teresa, Jędrzejewska Ewelina, Jopek Paweł, Kaliciński Adrian Cezary, Kotlarz Daniel Henryk, Kozłowski Krzysztof, Król Konrad, Kukliński Jacek, Lis Kinga, Lis Monika, Machaj Dominika, Matysiak Marcin, Paszkowski Łukasz, Piotrowski Mariusz Kamil, Setniewska Dominika, Sitkiewicz Jarosław, Szczepaniak Łukasz, Trynkos Katarzyna, Walczak Katarzyna, Wieczorek Ewa Katarzyna, Zegarek Magdalena
Klasa IIIC – wych. mgr Alfreda Sikorska; Federowicz Malwina, Grabowski Paweł Krzysztof, Jaworski Daniel, Kaczor Mateusz, Kiech Adrian, Korczak Grzegorz Łukasz, Kowalska Magdalena Katarzyna, Król Hubert, Kucharska Paulina, Matysiak Eliza, Mróz Monika, Parol Sebastian, Petryka Marcin, Pośnik Damian, Siedlecki Adrian, Skiba Emilia Agnieszka, Sułkowski Kamil, Suwała Żaneta, Tomasik Adrian, Trynkos Anna, Tutakowski Dominik, Widomski Hubert, Wrona Anna Marzena
Klasa IIID – wych. mgr Jadwiga Górnik; Bojarski Dominik, Borowska Małgorzata, Jasiński Paweł, Kowalczyk Jacek Maciej, Kowalczyk Małgorzata Dominika, Kowalski Jarosław, Kucharska Aleksandra, Lusztyk Przemysław, Lu?tyk Kamil, Machalska Natalia, Olszewski Mateusz, Pelowski Jarosław Marek, Petryka Edyta, Sułkowski Patryk Grzegorz, Wrona Ewa, Wrona Izabela
Klasa IIIE – wych. mgr Krystyna Trzmiel; Boguszewski Adrian, Duranc Agata, Gola Bartłomiej Adrian, Imiołek Izabela, Kalicińska Agnieszka, Kieszkowska Klaudia, Kolos Norbert, Kondeja Anna, Kucharski Jarosław, Mileszkiewicz Łukasz, Petryka Dominika, Pielaszek Jarosław, Piekarski Szymon, Piekarz Michał, Sajewski Karol, Urbaniak Agnieszka, Urbaniak Damian, Wicha Damian, Zakrzewski Mateusz Michał
Rok szkolny 2008/2009

Klasa IIIA – wych. mgr Monika Suwalska; Chmielewski Łukasz, Dawidowska Beata, Dawidowska Żaneta, Duranc Damian, Duranc Izabela, Galbarczyk Wioleta, Jasik Anna, Jędrzejewska Weronika, Jurek Cezary, Kucharczyk Paulina, Kucharska Dominika, Kucharski Jacek, Napiórkowski Michał, Pająk Paweł, Pałczyński Sebastian, Pawlaczyk Paweł Krzysztof, Sajewski Krzysztof, Stawczyk Sylwia, Sułkowski Michał, Szulik Sylwia, Traczyk Mateusz, Wieteska Żaneta, Woźniak Patrycja, Wyroślak Kinga, Wyroślak Malwina

Klasa IIIB – wych. mgr Irena Bordzio-Berus; Czwarno Michał, Frączyk Sylwia, Glegoła Mariusz, Kaczmarczyk Paweł Robert, Kalcińska Adriana Małgorzata, Korczak Marcin, Kopeć Mariusz, Lis Katarzyna, Lusztyk Jarosław Łukasz, Maul Patryk, Ofiara Adam, Okrój Milena, Pękacki Mateusz, Podstawek Mateusz, Pośnik Izabela, Rabiak Aneta, Rogalska Sylwia, Sałata Michał, Skowrońska Katarzyna, Śniegowska Magdalena, Wieteska Norbert, Żurawska Malwina
Klasa IIIC – wych. mgr Robert Mroziński; Bartosiak Katarzyna, Bernaś Paweł, Dąbrowski Radosław, Duda Daniel, Gostkowska Angelika Joanna, Grzelak Paulina Anna, Matysiak Karol, Matysiak Renata, Michalak Izabela, Paszkowska Żaneta, Popiel Aneta, Przyrowska Katarzyna, Rudecka Katarzyna, Skowroński Maciej, Stykowska Joanna, Stykowski Jacek, Stykowski Łukasz, Wąsik Dorota, Zakrzewska Patrycja, Zaręba Agata, Zwierzchowska Aneta
Klasa IIID – wych. mgr Halina Mielniczek; Błach Mateusz, Boguszewski Andrzej, Bojarska Dorota, Chmielewski Michał, Gawrońska Ewelina Martyna, Jaworski Paweł, Kapa Dominika Milena, Kądrowski Paweł, Kiedrzyński Michał Damian, Kucharski Konrad, Lisiewska Katarzyna Marzena, Maj Karolina, Matracki Daniel Piotr, Petryka Patrycja, Słobodzin Dorota, Rutkowska Paulina Anna, Stasiak Marta, Wiatrak Anna Maria, Widomski Kamil, Wieteska Krystian, Wi?niewski Kamil, Witkowska Ewelina Dorota, Żabiński Adam, Żołądkiewicz Ernest Bogumił
Klasa IIIE – wych. mgr Monika Mazan; Bogumił Karolina, Borkowski Albert, Cieślak Karolina, Jankowski Marcin Łukasz, Kaczmarczyk Paulina, Kazana Justyna, Kusak Piotr, Lenarczyk Daniel, Matysiak Mateusz, Matysiak Sara, Michalak Agnieszka, Palczewska Monika, Patynowski Karol, Piotrowska Kinga, Rotuski Paweł, Rotuski Przemysław Jarosław, Trojanowska Diana, Wlazło Krzysztof, Wójcik Emilia, Wójcik Marta, Wrona Sylwia

Rok szkolny 2007/2008

Klasa IIIA – wych. mgr Alicja Głowacka;
Klasa IIIB – wych. mgr Anna Korczak;
Klasa IIIC – wych. mgr Maria Czwarno;
Klasa IIID – wych. mgr Jolanta Kalicińska;

Rok szkolny 2006/2007

Klasa IIIA – wych. mgr Krystyna Trzmiel; Adach Jowita, Będziński Marcin, Boros Łukasz, Dawidowski Radosław, Jurek Mateusz, Kawecka Dominika, Kowalski Grzegorz, Kucharska Anna, Kucharska Małgorzata, Kucharski Kamil, Matracka Monika, Matysiak Katarzyna, Miechowski Sebastian, Misterska Sylwia, Noga Angelika, Pawłowski Kamil, Pośnik Emilia, Rafalak Mateusz, Rudecki Hubert, Rzeszotek Ewelina, Sajewski Konrad, Urbaniak Małgorzata, Zaręba Paweł
Klasa IIIB – wych. mgr Zbigniew Tarka; Bartosiak Magdalena, Bednarek Anna, Cieślak Sławomir, Czwarno Michał, Duda Mateusz, Duranc Mateusz, Grzelak Marcin, Kłosiewicz Emilia, Kozłowska Mariola, Kozłowski Damian, Kusak Paweł, Matysiak Piotr, Maul Karol, Parol Wioleta, Paszkowski Cezary, Pękacka Karolina, Pośnik Aneta, Rotuski Emil, Sałata Sebastian, Stępień Magdalena, Szot Jakub, Wieczorek Piotr, Witkowska Karolina, Zegarek Karol, Zięba Anna
Klasa IIIC – wych. mgr Beata Walczak; Chmielewska Kinga, Duda Katarzyna, Duranc Katarzyna, Górska Ewelina, Górska Natalia, Jędrzejewski Grzegorz, Jopek Kamil, Kaczmarczyk Damian, Kalbarczyk Konrad, Kamiński Mateusz, Majcher Katarzyna, Matysiak Michał, Matysiak Sebastian, Patynowski Paweł, Podstawek Norbert, Pośnik Renata, Prasek Monika, Rotuska Martyna, Śniegowska Anna, Turzyńska Sylwia, Wieczorek Żaneta, Woźniak Marcin, Zwierzchowska Katarzyna, Zych Małgorzata
Klasa IIID – wych. mgr Marianna Molga; Ćwiek Kamil, Duranc Ewelina, Elertowicz Aleksandra, Gawrońska Joanna, Gawrońska Katarzyna, Hudziec Krzysztof, Imiołek Katarzyna, Kalbarczyk Karol, Lewuszewska Justyna, Migdał Martyna, Mileszkiewicz Michał, Olszewska Klaudia, Piasecka Ewelina, Postek Katarzyna, Rudecki Jarosław, Rzeszot Piotr, Stawczyk Anna, Strzelczyk Damian, Szulik Edyta, Szulik Norbert, Wąsik Jarosław, Zegarek Krzysztof, Mąkolski Daniel, Gera Mikołaj.

Rok szkolny 2005/2006

Klasa IIIA - wych. mgr Wiesław Pastucha; Barszcz Krzysztof, Bednarski Kamil, Bernaś Dorota, Duranc Piotr, Dybkowski Damian, Elertowicz Michał, Jasik Karol, Kamiński Sebastian, Kucharski Marek, Kwaczyński Cezary, Morawski Paweł, Podsiadło Kamil, Prasek Małgorzata, Rabiak Justyna, Rogalski Michał, Rogalski Piotr, Róg Katarzyna, Rumniak Sylwester, Rumniak Tomasz, Stykowski Albert, Sułkowska Karolina, Widomska Katarzyna, Zegarek Marta, Żurawski Artur
Klasa IIIB - wych. mgr Robert Mroziński; Cichulski Marcin, Cieślak Patrycja, Czwarno Ewelina, Drabik Joanna, Duranc Damian, Grabowska Karolina, Kalicińska Karolina, Kowalczyk Anna, Lis Rafał, Matysiak Iwona, Okrój Aneta, Podstawek Hubert, Polesiak Sebastian, Popiel Marcin, Rudecka Magdalena, Stępień Albert, Tarnowski Kamil, Trynkos Mariusz, Tutakowska Justyna, Wąsik Malwina, Wodzińska Monika, Zakrzewski Damian, Zwierzchowska Milena
Klasa IIIC - wych. mgr Halina Mielniczek; Andrzejewska Ilona, Bartnik Małgorzata, Bogumił Adrian, Cieślak Aleksandra, Duch Mateusz, Jankowska Anna, Janusz Anna, Król Damian, Kucharska Larysa, Matysiak Monika, Michalak Paweł, Mróz Jarosław, Mróz Rafał, Paprocka Karolina, Pękacka Paulina, Siedlecka Agnieszka, Sitkiewicz Adrian, Szymaniak Wojciech, Świniarski Sebastian, Wieczorek Daniel, Więckowska Paulina, Witkowski Sławomir, Zatorski Szymon, Zegarek Agnieszka, Zwierzchowski Marcin
Klasa IIID - wych. mgr Alfreda Sikorska; Bojarska Marta, Boros Malwina, Cieślak Justyna, Dudek Karol, Gawrońska Agnieszka, Hudziec Tomasz, Janiec Małgorzata, Jasiński Dominik, Jeżewska Karolina, Kamiński Cezary, Kiedrzyński Sebastian, Król Marta, Kucharska Agnieszka, Lisiewska Renata, Mizińska Diana, Mizińska Kinga, Nadolski Grzegorz, Paszkowski Cezary, Piechnik Patrycja, Piekarski Emilian, Rotuska Joanna, Rybińska Barbara, Rzeszot Anna, Rzeszotek Katarzyna, Sajewski Kamil, Śpiewak Ilona, Turzyński Adrian, Wieczorek Monika, Majcher Paweł, Bocheński Konrad, Zegarek Agnieszka

Rok szkolny 2004/2005

Klasa IIIA - wych. mgr Jolanta Kalicińska; Babik Piotr, Belka Mateusz, Chmielewska Joanna, Czwarno Hubert, Dawidowska Urszula, Kaliciński Piotr, Kamiński Daniel, Malczewski Marcin, Marchewka Katarzyna, Ofiara Sebastian, Oszajca Anna, Piasecki Damian, Polesiak Mariusz, Rabiak Edyta, Sąpor Mariola, Stykowska Ewelina, Traczyk Mateusz, Tula Albert, Warzywoda Sławomir, Wiatrak Katarzyna, Zegarek Katarzyna, Zwierzchowski Karol, Żuchowski Paweł, Żurawska Beata
Klasa IIIB - wych. mgr Maria Czwarno; Bojarski Dominik, Chmielewska Marzena, Drabik Malwina, Frączyk Daniel, Gawrońska Anna, Gawroński Michał, Jasik Łukasz, Kawecki Artur, Kucharska Katarzyna, Majcher Piotr, Michalak Katarzyna, Mileszkiewicz Marcin, Misterska Monika, Paszkowski Konrad, Plesiewicz Kamil, Regulska Michalina, Rogalski Kamil, Rumniak Wojciech, Skiba Joanna, Skiba Łukasz , Turzyńska Ewelina, Tutakowski Paweł, Urbaniak Szymon, Wójcik Sylwia
Klasa IIIC - wych. mgr Alicja Głowacka; Adamczyk Malwina, Bartnik Rafał, Bednarska Malwina, Cieślak Małgorzata, Janusz Dariusz, Jopek Michał, Kucharska Lucyna, Kucharska Paulina, Majewska Aneta, Matysiak Mariola, Michalak Łukasz, Ostrowska Dorota, Paprocki Jarosław, Parol Seweryn, Perzyna Daniel, Pośnik Ewelina, Pośnik Milena, Sielski Kamil, Sikorska Marlena, Truszkowska Martyna, Więckowska Karolina, Zatorski Ireneusz, Zegarek Tomasz, Zjawińska Ewelina
Klasa IIID - wych. mgr Mariusz Chmielewski; Adamski Jakub, Białkowski Patryk, Biń Cezary, Czachor Agnieszka, Czachor Cezary, Czwarno Katarzyna, Dyga Piotr, Figowicz Konrad, Gawroński Mateusz, Gawroński Wojciech, Hudziec Monika, Jaroszek Eryk, Jędrzejewska Monika, Kostecka Milena, Maliszewska Edyta, Matysiak Sylwia, Miechowski Mateusz, Nadolski Mariusz, Oślizło Izabela, Piekarska Kornelia, Starzyński Marcin, Szatan Mariusz, Szot Monika, Wolak Arkadiusz, Wójcik Emil

Rok szkolny 2003/2004

Klasa IIIA – wych. mgr Beata Walczak; Barcz Jadwiga, Barcz Łukasz, Bednarska Justyna, Belka Ewelina, Belka Magdalena, Bernaś Wioletta, Błach Milena, Dawidowska Agnieszka, Kaliciński Marcin, Kucharska Ewelina, Lisiewicz Katarzyna, Machaj Katarzyna, Madej Michał, Malczewski Wojciech, Patynowski Piotr , Piotrowski Paweł, Prasek Kamil, Pytka Marika, Reczko Katarzyna, Stykowski Kamil , Urbański Emil, Wieteska Przemysław, Wrona Paweł, Wziątek Michał, Zaręba Anna, Żurawski Mariusz
Klasa IIIB - wych. mgr Marianna Molga; Bednarski Adrian , Cieślak Dariusz, Czwarno Hubert, Czwarno Sylwia , Grabowska Anna, Jopek Rafał, Kaczmarczyk Martyna, Kozłowska Irmina, Nocuń Mariusz, Oszajca Kamil, Piotrowski Marcin, Rotuska Paulina, Stępień Agnieszka, Stykowski Jacek, Suwała Ewelina, Szot Ewa, Szot Mariusz, Wieczorek Joanna, Wieczorek Łukasz, Wieteska Anna, Witkowski Radosław, Wójcik Łukasz, Zaręba Agnieszka, Żaboklicki Daniel
Klasa IIIC – wych. mgr Krystyna Trzmiel; Bartnik Katarzyna, Błesznowski Marcin, Cichulska Edyta, Frączyk Dominika, Górnik Piotr, Jędrzejewski Marcin, Kamiński Kamil, Kornetka Agnieszka, Kowalski Paweł, Maj Alicja, Matysiak Ewelina, Matysiak Monika, Napiórkowski Grzegorz, Pękacki Przemysław, Pękacki Robert, Popis Kamil, Poziomecki Dominik, Regulski Hubert, Siarnecki Mariusz, Skiba Daniela, Skrzypczyński Kamil, Wieteska Michał, Wodzińska Agata, Wodzińska Dorota, Wójcik Monika, Zegarek Jarosław, Zwierzchowski Artur, Stykowski Mariusz
Klasa IIID - mgr wych. Zbigniew Tarka; Będziński Stanisław, Bolek Barbara, Chmielewska Dorota, Duranc Kamila, Frączyk Marek, Gawrońska Klaudia, Jaroszek Patryk, Gawrońska Emilia, Jaworski Tomasz, Król Katarzyna, Mac Natalia, Matysiak Renata, Miechowska Malwina, Mórawski Damian, Ofiara Mateusz, Pająk Justyna, Piechnik Piotr, Piekarski Tobiasz, Rotuski Paweł, Rzeszot Andrzej, Sieradz Łukasz, Stelmaszczyk Marcin, Strzelczyk Łukasz, Szatan Łukasz, Szulik Monika, Włodarczyk Magdalena, Wodziński Dariusz, Wojda Kinga
Klasa IIIE - wych. mgr Anna Korczak; Bartnik Dominik, Bień Grzegorz, Bogdziewicz Magdalena, Bromińska Katarzyna, Cichocka Ewa, Ćwiek Dariusz, Jasiński Daniel, Kamińska Ilona, Kondeja Karol, Kowalczyk Łukasz, Kucharski Grzegorz, Kucharski Przemysław, Lebryk Dorota, Lisiewska Ilona, Mizińska Paulina, Nogalski Krzysztof, Okrój Tomasz, Simbor Anna, Stawczyk Aneta, Śpiewak Emil, Urbaniak Judyta, Urbaniak Mariusz, Wasilewska Dorota, Wodziński Piotr, Woźniak Radosław, Zaręba Łukasz.

Rok szkolny 2002/2003

Klasa IIIA – wych. mgr Halina Mielniczek; Bednarski Daniel, Belka Damian s. Dariusza, Belka Damian s. Jana, Chmielewska Monika, Dawidowska Ewa, Dawidowski Piotr, Galbarczyk Jolanta, Jasik Piotr, Kamiński Marcin, Marchewka Grzegorz, Michalak Diana, Migdał Anna, Mrozińska Natalia, Pińkowski Kamil, Piwowarczyk Wioletta, Podsiadło Monika, Polesiak Paweł , Rabiak Mirosław, Rogalska Monika ,Rumniak Michał, Rutkowska Milena, Szewczyk Kamil, Trzmiel Marta, Zwierzchowski Mariusz
Klasa IIIB - wych. mgr Irena Bordzio-Berus; Bębeńca Stanisław, Bogumił Adam, Cieślak Michał, Frączyk Marlena, Gawrońska Małgorzata, Górka Daniel, Janiec Mateusz, Jasik Grzegorz, Kowalczyk Justyna, Krynicki Krzysztof, Kucharska Agnieszka, Kucharska Mariola, Miziński Sławomir, Nowak Magdalena, Oszajca Karolina, Rabiak Anna, Rafalak Sylwia, Szatan Ewa, Szatan Michał, Wieczorek Michał, Wojda Paweł
Klasa IIIC - wych. mgr Alfreda Sikorska; Cieślak Katarzyna, Frączyk Paweł, Janusz Ewelina, Szulik Agnieszka, Korczak Dorota, Kornet Maciej, Majewski Karol, Matysiak Marcin, Nocuń Anna, Ostrowska Mariola, Paprocki Tomasz, Piotrowska Anna, Popiel Elżbieta, Pośnik Katarzyna, Pucek Marcin, Sikorski Marcin, Skrzypczyńska Ewelina, Szymaniak Barbara, Turzyńska Milena, Urbańska Ewa, Wieczorek Adrian, Witkowska Iwona, Wodziński Marcin, Zatorski Mariusz, Zegarek Magdalena, Zjawiński Kamil, Zych Joanna
Klasa IIID - wych. mgr Wiesław Pastucha; Adamski Patryk, Borowski Szymon, Jach Radosław, Jaworska Joanna, Kaczmarczyk Piotr, Kamińska Monika, Kiedrzyńska Justyna, Kondrowski Wojciech, Kucharska Anna, Kucharska Monika, Kusak Karolina, Mac Judyta, Maliszewska Anna, Olszewski Kamil, Palczewska Agnieszka, Patynowska Katarzyna, Piekarska Aldona, Rotuski Roman, Rotuski Wojciech, Śrutwa Anna, Świerszcz Daniel, Wójcik Karol, Wójcik Łukasz, Wrona Magdalena, Zakrzewski Adam,

Rok szkolny 2001/2002

Klasa IIIA –wych. mgr Jolanta Kalicińska; Chmielewski Arkadiusz, Chmielewski Maciej, Chmielewski Piotr, Dąbrowski Jarosław, Duranc Jarosław, Kamiński Adrian, Kucharska Aneta, Machaj Patrycja, Miechowska Magdalena, Molga Agnieszka, Polesiak Iwona, Popiel Agnieszka, Popiel Przemysław, Romanowski Sebastian, Róg Krzysztof, Rzepka Konrad, Siek Mateusz, Stykowska Wioletta, Szulik Tomasz, Wieczorek Justyna, Zaręba Marta
Klasa IIIB – wych. mgr Mariusz Chmielewski; Bartosiak Piotr, Brzezińska Ilona, Cieślak Ewa, Cyngot Radosław, Czwarno Martyna, Dawidowska Monika, Grabowska Alicja, Janusz Urszula, Jaworska Natalia, Kaczmarek Marcin, Kalicińska Agata, Kalicińska Iwona, Kłosiewicz Daniel, Popiel Justyna, Szot Andrzej, Trynkos Wioletta, Witkowska Katarzyna, Wojdak Paweł, Wójcik Edyta, Wziątek Jolanta
Klasa IIIC – wych. mgr Irena Bordzio-Berus; Andrzejewski Sławomir, Barszcz Renata, Brzeziński Karol, Bujalska Katarzyna, Majcher Karol, Makulska Ewelina, Malczewski Andrzej, Matysiak Małgorzata, Matysiak Michał, Pękacki Sławomir, Popis Aneta, Poziomecka Aneta, Siedlecki Mariusz, Skrzypczyńska Ewelina, Szot Konrad, Szymaniak Alicja, Szymańska Jolanta, Wójcik Marek, Zjawiński Łukasz
Klasa IIID – wych. mgr Robert Mroziński; Arkabus Dawid, Baran Marlena, Gola Irmina, Górka Dagmara, Jaroszek Anna, Jasik Łukasz, Kiedrzyński Marcin, Maliszewski Przemysław, Patynowska Anna, Piekarski Dominik, Podsiadło Paweł, Rożentalski Tomasz, Sułkowski Radosław, Sułkowski Rafał, Wieteska Renata, Wodzińska Dorota, Zwierzchowski Robert
Klasa IIIE - wych. mgr Barbara Chmielewska; Adach Tomasz, Bojarski Mariusz, Chmielewski Mariusz, Ćwiek Dominik, Frączyk Szymon, Gawrońska Karolina, Górnik Łukasz, Janus Ewelina, Lisiewski Damian, Piątosa Łukasz, Piwowarczyk Joanna, Rafalak Anita, Rudecki Mateusz, Szatan Agata, Szeląg Anna, Warda Małgorzata, Wieczorek Paweł, Wrona Mirosław, Zaręba Justyna, Tarnowski Adam