DYREKCJA | NAUCZYCIELE | UCZNIOWIE | ABSOLWENCI | RODZICE | PRACOWNICY OBSŁUGI | PEDAGOG | WOLONTARIAT | SAMORZĄD UCZNIOWSKI | LUKS ORLĘTA

PUBLICZNE GIMNAZJUM

im. Józefa Piłsudskiego w Stromcu
ul. Radomska, 26-804 Stromiec

TEL/FAX: 48 6191067
E-MAIL: pgstromiec@vp.pl
www: http://pgstromiec.neostrada.pl

„Wkraczając w przyszłość,
nie zapominajmy o przeszłości"

Józef Piłsudski

»

ABSOLWENCI GIMNAZJUM


Dodał: Admin; Ostatnia aktualizacja: 27.09.2016, 22.35

DRODZY ABSOLWENCI!

Interesują nas Wasze losy, śledzimy je na bieżąco i chcielibyśmy zapoznać z nimi obecnych gimnazjalistów. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pobranie i wypełnienie poniższej ankiety:

ANKIETA DLA ABSOLWENTA PUBLICZNEGO GIMNAZJUM IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W STROMCU

Wypełnioną ankietę wraz z ewentualnymi zdjęciami prosimy przesłać na adres mailowy opiekuna strony internetowej gimnazjum: tenzbyszek@o2.pl
Z góry serdecznie dziękujemy i zapraszamy w mury naszej szkoły.


Jako szkoła pozyskujemy i wykorzystujemy informacje o losach absolwentów oraz stwarzamy warunki do współpracy z nimi i ich rodzicami:
- prowadzimy Księgę Wpisów Absolwentów,
- przeprowadzamy rozmowy z nauczycielami i dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych, a także absolwentami i ich rodzicami,
- umożliwiamy korzystanie z sali gimnastycznej,
- zapraszamy absolwentów do udziału w uroczystościach szkolnych np. akademie okolicznościowe,
- organizujemy spotkania z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych, w trakcie których absolwenci promują swoją nową szkołę, przekazują jednocześnie informacje o swoich wyborach co do nowej szkoły,
- umożliwiamy realizację praktyk studenckich,
- organizujemy wyjście uczniów klas trzecich na dni otwarte w szkołach ponadgimnazjalnych,
- odwołując się do ich przykładu, motywujemy uczniów do doskonalenia własnych umiejętności i wiadomości.

Aby przybliżyć społeczności lokalnej losy naszych absolwentów, gromadzimy i porządkujemy dane dotyczące wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Nasi absolwenci najczęściej wybierają szkołę ponadgimnazjalną blisko miejsca zamieszkania. I dlatego największym powodzeniem cieszą się szkoły ponadgimnazjalne w Białobrzegach. Są też uczniowie, którzy wybierają szkoły w sąsiadującym miejście - Radomiu. W tym wyborze duże znaczenie ma rodzaj połączenia komunikacyjnego oraz wielość szkół ponadgimnazjalnych o różnych profilach.

Najczęściej wybierane przez absolwentów naszego gimnazjum szkoły ponadgimnazjane:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach
Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomiu
III Liceum Ogólnokształcące im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu
Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu
Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu
Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu
Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu
V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Radomiu
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Radomiu
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Radomiu
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej im. Władysława Reymonta w Radomiu
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu
Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu


Poniżej przedstawiamy wypowiedzi niektórych absolwentów, jak się potoczyły ich losy po ukończeniu gimnazjum i jaki wpływ na dalszą karierę miała nauka w Publicznym Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Stromcu.
MARTA DUDA
VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu z rozszerzonym materiałem nauczania z matematyki, fizyki, chemii. Wydział Nauk Ekonomicznych, Uniwersytet Warszawski, pierwszy rok ogólnie (Ekonomia), w drugim wybieramy specjalizację, jestem na I roku.
Dzięki kołom zainteresowań zdobyłam solidne podstawy z przedmiotów (matematyka, fizyka, chemia oraz język polski), co przeniosło się na wybór profilu w szkole średniej. Udzielona została mi także pomóc przez wychowawcę i dyrekcję, w zdobyciu stypendium naukowego. Ze szkoły wyniosłam wiele, ale to, co najbardziej cenię to wrażliwość na problemy drugiego człowieka (zarówno te związane ze szkołą, jak i egzystencjonalne), troska o tradycję, dbanie o kulturę wypowiedzi oraz bezinteresowność.MAGDALENA MIECHOWSKA - OSTATEK
Po ukończeniu gimnazjum rozpoczęłam naukę w III LO im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu w klasie o profilu prawno-europejskim. Następnie podjęłam studia na Uniwersytecie Warszawskim, które ukończyłam w 2010 roku uzyskując tytuł magistra prawa. W latach 2011-2013 odbywałam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W marcu 2014 roku uzyskałam pozytywny wynik z Egzaminu Adwokackiego, dzięki czemu uzyskałam wpis na listę adwokatów. Już w czasie studiów oraz odbywania aplikacji pracowałam w kancelariach prawnych. Obecnie prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w Warszawie.
Nauka w gimnazjum nauczyła mnie sumienności, wytrwałości w dążeniu do celu, konsekwencji w realizacji zamierzonego planu, pewności siebie jak również szacunku dla innych. Już w czasie nauki podjęłam decyzję jaką drogę zawodową obrać. Umiejętności zdobyte w szkole wykorzystuję obecnie w mojej pracy zawodowej.


NATALIA MROZIŃSKA
Ukończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia oraz studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Przygotowanie Motoryczne w Grach Zespołowych. Od trzech lat pracuję jako fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego w jednej z najlepszych klinik sportowych w Polsce – Klinice Ortopedii i Medycyny Sportowej Carolina Medical Center w Warszawie. Do moich największych sukcesów zawodowych mogę zaliczyć pracę jako fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Podnoszeniu Ciężarów oraz Reprezentacji Polski w Rugby na Wózkach. Obecnie oprócz pracy w klinice pracuję również jako fizjoterapeutka Reprezentacji Polski w Łyżwiarstwie Szybkim gdzie mam zaszczyt współpracować z najlepszymi panczenistami w Polsce - medalistami olimpijskim z Zimowych Igrzysk Olimpijskich z Sochi i Vancouver.
Nauka w Publicznym Gimnazjum w Stromcu dała mi solidne podstawy naukowe do rozwijania swoich talentów i pasji. To moi pierwsi nauczyciele obudzili we mnie ciekawość świata, ambicje, chęć nauki i zdobywania jak największej wiedzy, dzięki czemu od najmłodszych lat szkolnych dążyłam do uzyskiwania jak najlepszych wyników w nauce. Dzięki temu ukończyłam studia z wyróżnieniem, co otworzyło mi drogę do zdobycia pracy marzeń i rozwijania wymarzonej kariery zawodowej. Mój pierwszy nauczyciel wychowania fizycznego zaszczepił we mnie wielką pasję do sportu, dzięki której od najmłodszych lat mogłam trenować w klubie sportowym LUKS „Orlęta” Stromiec działającym w moim gimnazjum, co w dużym stopniu ukształtowało nie tylko moją sprawność fizyczną ale także mój charakter, a w życiu zawodowym zaowocowało chęcią współpracy z najlepszymi sportowcami w Polsce.MARIUSZ TRYNKOS
Po ukończeniu Gimnazjum rozpocząłem naukę w Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach, w klasie o profilu matematyczno- geograficznym. Kolejny etap mojej edukacji związałem ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - kierunek Finanse i Rachunkowość. Już w trakcie studiów rozpocząłem swoją karierę zawodową, która obecnie rozwija się bardzo prężnie :-). Obecnie pracuję na stanowisku kierownika projektu i zajmuję się realizacją projektów z zakresu doradztwa i wdrażania usług budujących lojalność konsumentów, mających na celu wsparcie efektywnej sprzedaży dla największych polskich i międzynarodowych marek. Praca ta daje mi wiele satysfakcji zarówno ze względu na ciągły rozwój, jak i kontakt z dużą ilością ludzi, których stale poznaję.
Czas spędzony w Gimnazjum wspominam bardzo dobrze. To właśnie tam zaczęły rozwijać się moje pierwsze ambicje, chęć dążenia do celu, a także dokładność i sumienność w wykonywaniu wszystkich zadań. Poznałem tam też mnóstwo ciekawych ludzi, z którymi do tej pory się przyjaźnię. Świetnie przygotowana kadra nauczycielska wzbudzała chęć ciągłego doskonalenia się i zdobywania nowej wiedzy bardzo przydatnej w dalszym życiu. Serdeczne pozdrowienia dla całego Grona Pedagogicznego na czele z Panią Dyrektor, która z wielką pasją i zaangażowaniem potrafi przekazywać wiedzę swoim uczniom. Ktoś kiedyś powiedział: „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach”- PG Stromiec jest właśnie jednym z tych schodków do sukcesu :-).


SYLWESTER RUMNIAK
Po ukończeniu gimnazjum w Stromcu, chodziłem do LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach do klasy o profilu europejskim. Po zdanej maturze studiowałem kierunek Bezpieczeństwo Narodowe w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, uzyskując tytuł licencjata. Studia magisterskie kontynuowałem na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie na studiach magisterskich. Pracuję w firmie finansowej Millennium Leasing na stanowisku doradcy leasingowego.

DOMINIKA MACHAJ
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach na proflu biologiczno-chemicznym, Warszawski Uniwersytet Medyczny - kierunek zdrowie publiczne, specjalnosć higiena stomatologiczna, aktutualny zawód - asystentka stomatologiczna.
Nauka w Gimnazjum w Stromcu ukierunkowała mnie na wybór profilu w szkole średniej.


DOMINIKA TRZMIEL
Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach. Obecnie studiuję administrację w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Pracuję jako Kontroler Logistyki w firmie „Auchan”.
Bardzo dobrze przekazana wiedza przez nauczycieli pozwoliła mi na dobre wyniki w nauce, a także miała duży wpływ na osiągnięte wyniki z egzaminu maturalnego. W tej szkole rozwinęłam swoje pasje sportowe. Uczęszczałam na treningi, brałam czynny udział w zawodach sportowych. Zdobyłam tytuł sportowca roku. Nabyte umiejętności sportowe w liceum wykorzystywałam reprezentując szkołę w przeróżnych zawodach. Osiągnięcia pozwoliły mi na poznawanie nowych koleżanek i kolegów, stanie się rozpoznawalną w szkole, co ułatwiło mi przeróżne kontakty z uczniami jak i nauczycielami. W chwili obecnej kontuzja kolana wyklucza mnie z realizowania planów związanych ze sportem. Jednak duże zainteresowanie zostaje i pozwala na oglądanie meczów na żywo jak i w TV.ANITA PIECHNIK
Po gimnazjum dostałam się do I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach
Dzięki nauce w Publicznym Gimnazjum w Stromcu sprecyzowałam swoje plany zawodowe. Pod tym kątem wybrałam liceum, a później kierunek studiów. W gimnazjum spędziłam najlepsze lata szkolne w swoim życiu. Zyskałam w nim również niezastąpionych przyjaciół i znajomych.


DOROTA KSIĄŻEK
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach. Katolicki Uniwersytet Lubelski, kierunek: bezpieczeństwo narodowe.
Nauczyłam się, że w życiu należy kierować się przede wszystkim rozumem :), dzięki trzyletnim pobycie w PG Stromiec pojęcie 'empatia' stało mi się bliższe.EWELINA CZWARNO
Po ukończeniu gimnazjum rozpoczęłam naukę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kozienicach w Technikum Hotelarskim. Potem zaczęłam studia na SGGW wydział Nauk Ekonomicznych kierunek Turystyka i Rekreacja (studia licencjackie). Obecnie studiuję na Akademii Pedagogiki Specjalnej - kierunek: Pedagogika Specjalna, specjalizacja: Resocjalizacja z pedagogiką opiekuńczo - wychowawczą. Od czasu rozpoczęcia studiów mieszkam w Warszawie. Jestem ciągle 'słoikiem' :-).
W gimnazjum spotkałam wiele bardzo fajnych osób, z którymi do dziś mam kontakt, wspólne ogniska, imprezy, czasem pomoc w znalezieniu pracy czy odnalezieniu się w nowym miejscu, obcym mieście. Te trzy lata choć początkowo wydawały się bardzo długie minęły bardzo szybko i pomimo czasem gorszych dni, nielubianych przedmiotów wspominam ten czas bardzo dobrze :-). Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli:-).JAGODA ZAJĄCZKOWSKA
Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu, studia dzienne Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Psychologia rok IV, praca dodatkowa Instytut Psychologii, Polska Akademia Nauk
Dzięki życiu szkoły w jakim mogłam aktywnie uczestniczyć, zaangażowaniu nauczycieli w proces kształcenia, pomoc oraz wsparcie, dziś śmiało realizuję swoje ambicje i marzenia. Bardzo miło wspominam czas spędzony w gimnazjum. To właśnie wtedy zaczęło kształtować się moje poczucie wartości, motywacja, silny charakter i ambicje.


KATARZYNA POPIEL (MACHAJ)
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach, Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek: położnictwo. Aktualnie pracuje w żłobku na stanowisku: położna.
Podczas nauki w gimnazjum zdobyłam wystarczającą wiedzę i umiejętności do zdobycia wykształcenia wyższego w wybranym przeze mnie kierunku.KATARZYNA MALEC
Obecnie uczęszczam do III LO im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu. Jestem uczennicą klasy trzeciej o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym.
W rekrutacji po stromieckim gimnazjum byłam na 10. na 35 miejsc, więc sądzę, że zostałam dobrze przygotowana do egzaminu gimnazjalnego i do rozpoczęcia edukacji w liceum, które dziś jest uważane za najlepsze w Radomiu. Już w pierwszej klasie dostałam się do drugiego etapu olimpiady o tematyce biologicznej. Dzisiaj posiadam też certyfikat zaświadczający znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Brałam również udział w różnych projektach biologicznych, w tym także na skalę międzynarodową (Polska-Malta). Jestem bardzo zadowolona z tych trzech lat spędzonych w stromieckim gimnazjum, oraz z wiedzy, jaka została mi tam przekazana. Jednak oczywiście trzeba pamiętać, że nikt się za nas niczego nie nauczy i mimo świetnej kadry nauczycieli, nikt niczego nie osiągnie bez własnego wkładu i czasu poświęconego nauce.
Dzięki świetnie wyspecjalizowanej kadrze miałam motywację do poszerzania swojej wiedzy i dzięki temu, mogłam kontynuować edukację w wybranej szkole bez stresu i pytań: „Czy się dostanę? Czy nie zabraknie mi punktów? Czy będę miała kłopoty z nadrabianiem czegoś, czego nie było u mnie w gimnazjum?”. Nie miałam i nie mam z tym żadnych problemów.MARCIN POPIEL
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach, SGGW w Warszawie, kierunek informatyka - Zawód: programista, wdrożeniowiec.
Dzięki nauce zdobyłem obszerną wiedzę ze wszystkich przedmiotów, która pomogła oraz ułatwiła mi w dalszej edukacji w wybranym przeze mnie kierunku. W gimnazjum poznałem także moją żonę;)


MARTA JOANNA BERLIŃSKA (ZARĘBA)
Szkoła Ponadgimnazjalna, profil ekonomiczno-administracyjny w Białobrzegach, WSH w Radomiu, pracowałam jako sprzedawca, księgowa, doradca klienta w dziale reklamacji, obecnie jestem na urlopie wychowawczym.
Wysoki poziom nauczania pomógł w nauce w szkole średniej i wyższej.


MONIKA PRASEK
Po ukończeniu Gimnazjum, uczęszczałam do Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach. Ukończyłam szkołę z dobrymi wynikami w nauce i dobrymi wynikami maturalnymi. Podjęłam studia na warszawskiej uczelni WSFiZ na kierunku Psychologia specjalizacja sądowo-penitencjarna. Aktualnie jestem na 5 roku i piszę pracę magisterską.
Dzięki nauce w gimnazjum i ukończenie go z dobrymi wynikami dostałam się do dobrego liceum, które również ukończyłam z dobrymi wynikami. Pozwoliły mi to na dostanie się na uczelnie, gdzie studiuje kierunek, który mnie interesuje i pasjonuje.


PATRYCJA MAJ (MACHAJ)
III LO im. D. Czachowskiego w Radomiu. WUM kierunek techniki dentystyczne oraz kierunek lekarsko-dentystyczny. Wykonuję zawód lekarza dentysty. Śpiewam w Chórze Centrum Myśli JPII.
Nauka radzenia sobie w życiu, komunikacji, sprytu, logicznego myślenia, rozwijanie pasji, nauka przyjmowania pochwał i krytycznych uwag, przyjaźnie na całe życie.


HUBERT CZWARNO
Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Białobrzegach, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od zakończenia liceum mieszkam w Warszawie, gdzie przez ostatnie lata zdobywałem doświadczenie zawodowe. Obecnie zajmuję stanowisko kierownicze w jednej z warszawskich firm.
Nauka i czas spędzony w Gimnazjum ukierunkowały mnie w stronę nauk ścisłych co później naprowadziło mnie na wybór dalszego kształcenia a także drogi zawodowej. Tu szczególne podziękowania należą się Pani Jolancie Kalicińskiej - za odkrycie tajników matematyki i lekcje z dreszczykiem emocji :). Prawdziwy pedagog z powołania i dobry wychowawca.


KATARZYNA SZYMANIAK
Po ukończeniu Publicznego Gimnazjum w Stromcu udałam się do Radomia do szkoły średniej i uczę się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu.
Gimnazjum otworzyło przede mną nowe perspektywy i umożliwiło dostanie się do najlepszego w Radomiu liceum ogólnokształcącego. Jestem na profilu matematyka-fizyka-język angielski i osobiście uważam, że gimnazjum w Stromcu przygotowało mnie idealnie, tak że nie miałam najmniejszego problemu z edukacją oraz rozwijaniem swoich zainteresowań. W roku szkolnym 2013/2014 dostałam się do kolejnego etapu Olimpiady o Złoty Indeks AGH, Od pierwszej klasy liceum uczęszczam na zajęcia z języka chińskiego oraz na język angielski do szkoły językowej. Jestem w pełni zadowolona z umiejętności jakie wyniosłam z mojego rodzinnego miasta i mam nadzieję, że zaowocują one w przyszłości.Rok szkolny 2015/2016

Klasa IIIA: Bernaś Michał, Borowski Jakub, Dawidowska Weronika, Dąbrowska Karolina, Kalicińska Aleksandra, Kolos Klaudia, Romanowski Jacek, Sołtykiewicz Olga, Styś Sebastian, Turzyński Damian, Warda Agnieszka, Warzywoda Paweł, Wieczorek Oliwia, Wieczorek Paulina, Wiśniewski Artur, Wodzińska Sandra, Zdyb Damian.

Klasa IIIB: Adach Ernest, Chmielewska Weronika, Jaroszek Julita, Jeżewska Justyna, Jędrych Michał, Jędrzejewski Maksymilian, Kiedrzyńska Kamila, Łyjak Albert, Matracka Natalia, Michalak Dagmara, Olczak Daniel, Podgórzec Przemysław, Rokiciński Dominik, Urbanowska Paulina, Zarychta Klaudia.

Klasa IIIC: Bednarczyk Piotr, Bębeńca Kamil, Cichowlas Marta, Dobrowolska Patrycja, Duda Ewa, Górska Julia, Grabowska Katarzyna, Jasiński Albert, Kaczmarczyk Marta, Kowalczyk Weronika, Kucharski Maciej, Liszewski Jakub, Marut Piotr, Matysiak Klaudia, Przyrowska Weronika, Romanowski Bartłomiej, Rosa Karolina, Sitkiewicz Dagmara, Stepień Karol, Śmietanka Kinga, Wójcik Natalia, Wrona Alicja, Zaręba Patrycja, Zawiślak Paulina, Zwierzchowski Bartłomiej.

Rok szkolny 2014/2015

Klasa IIIA: Adach Mateusz, Błach Maja, Bulkowski Mateusz, Chmielewska Beata, Dąbrowski Kamil, Kamińska Wiktoria, Kądrowska Ilona, Kierzkowska Natalia, Kucharska Magda, Kucharski Witold, Kowalczyk Sylwia, Luśtyk Damian, Olczak Adrian, Olszak Żaneta, Rzeszot Klaudia, Simbor Robert, Sosiński Damian, Sosiński Mateusz, Sułkowski Sebastian, Szczęsny Dominik, Zakrzewska Roksana.

Klasa IIIB: Biń Agnieszka, Boguszewski Tomasz, Boguszewski Sylwester, Cybulski Damian, Dawidowski Piotr, Kamiński Mateusz, Kądrowska Ewelina, Kądrowski Łukasz, Kiedrzyński Paweł, Kisiel Katarzyna, Kwiatkowska Klaudia, Mazur Wiktoria, Napiórkowski Marcin, Ofiara Sylwia, Petryka Mateusz, Piechnik Milena, Piekarska Izabela, Sankowski Krystian, Walos Łukasz, Wiechowska Beata, Wlazło Kacper, Wójcik Kinga, Zaręba Olga.

Klasa IIIC: Cichowlas Klaudia, Cichowlas Przemysław, Cieslak Karol, Deleska Piotr, Gostkowska Weronika, Jankowski Mateusz, Kazana Karolina, Korczak Klaudia, Kowalczyk Dominik, Kucharska Aleksandra, Kusak Klaudia, Marut Patrycja, Matysiak Anna, Pietrzak Jarosław, Rotuski Daniel, Sąpor Agnieszka, Szybilska Dominika, Szymaniak Paulina, Śniegowski Marcin, Świniarska Paulina, Wieteska Hubert, Wodziński Kamil, Woźniak Paulina, Wójcik Mikołaj, Zwęglińska Anita, Zwierzchowska Aleksandra, Zych Ireneusz.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Klasa IIIA: wych. mgr Edyta Woźniak; Chrząszcz Klaudia, Gawrońska Milena, Imiołek Natalia, Kaczmarczyk Patryk, Kalicińska Kinga, Kądrowski Kamil, Kozłowska Magdalena, Kusak Wioleta, Malec Kacper, Michta Krzysztof, Miękus Piotr, Petryka Adrian, Petryka Weronika, Piekarski Jakub, Stykowska Paulina, Sułkowska Julita, Szatan Paweł, Szczęsny Norbert, Walos Albert, Warda Magdalena, Wróbel Arkadiusz.

Klasa IIIB: wych. mgr Karolina Broda; Bednarczyk Norbert, Cichocki Jan, Cyngot Dominik, Federowicz Anna, Galbarczyk Magdalena, Górski Daniel, Jurek Natalia, Kaczmarczyk Weronika, Kamińska Paulina, Kiech Jakub, Kopeć Konrad, Korczak Rafał, Kowalczyk Damian, Matysiak Weronika, Piotrowska Monika, Podstawek Paweł, Regulski Krystian, Romanowski Damian, Róg Aleksandra, Rumniak Artur, Szymaniak Łukasz, Świniarska Dominika, Turzyński Damian, Wrona Ewa, Wyżyński Marcin.

Klasa IIIC: wych. mgr Zbyszek Tarka; Bednarczyk Karolina, Bednarek Damian, Cieślak Klaudyna, Elertowicz Daniel, Kucharska Alicja, Machaj Bartłomiej, Matysiak Karolina, Olszewski Tomasz, Piotrowski Patryk, Prystupiuk Kornel, Regulska Monika, Stępień Agnieszka, Sułkowska Maria, Sułkowska Katarzyna, Szot Szczepan, Świniarski Adrian, Truszkowska Natalia, Walczak Jarosław, Wąsik Izabela, Wieteska Marta, Wieteska Mikołaj, Woźniak Robert, Wójcik Emilia, Zjawiński Rafał, Zwierzchowska Martyna, Piasecki Cezary.

Klasa IIID: wych. mgr Marianna Molga; Adach Adrian, Bernaś Artur, Bojarska Karolina, Jaroszek Damian, Kądrowski Adrian, Kądrowski Przemysław, Lipiec Adrian, Michalska Kinga, Okrój Michał, Olszewska Magdalena, Pająk Albert, Paszkowska Izabela, Pawłowski Radosław, Piekarska Natalia, Piekarski Piotr, Rokicińska Klaudia, Rotuski Bartłomiej, Słonawski Adrian, Starzyńska Patrycja, Szpinalski Przemysław, Wiechowska Karolina, Wieczorek Mateusz

Rok szkolny 2012/2013

Klasa IIIA: wych. mgr Jadwiga Górnik; Adamiec Hubert, Boros Damian, Chmielewska Olga, Chmielewski Michał Piotr, Cybulska Aneta, Dudek Cezary, Gawrońska Magdalena, Gawroński Wojciech, Kądrowska Żaneta, Kolos Sebastian, Kusak Agata, Lipiec Mariusz, Luśtyk Krystian, Regulska Natalia Faustyna, Simbor Emilia Lucyna, Iga Piechnik

Klasa IIIB: wych. mgr Magda Wieczorek; Chmielewska Luiza, Górski Tomasz Łukasz, Kaczmarek Katarzyna, Korczak Izabella Joanna, Korczak Damian, Marut Wojciech, Matysiak Mateusz, Pietrzak Mariusz, Stykowska Aleksandra, Szymaniak Joanna, Szymaniak Arkadiusz, Świsłowski Marcin, Walczak Ewa, Widomska Wioletta, Wieteska Anna Marta, Wiśniewski Norbert Alan, Wyżyński Paweł, Zaręba Patrycja, Zaręba Szymon Oskar

Klasa IIIC: wych. mgr Beata Walczak; Dawidowska Edyta, Dobrowolska Martyna, Duranc Norbert, Górska Aleksandra, Grzelak Sebastian, Jaworska Zuzanna, Kamińska Oliwia, Kamiński Piotr, Kierzkowski Kamil, Kucharski Piotr, Madej Magdalena, Malec Krzysztof, Matysiak Anna, Petryka Katarzyna, Popiel Kamil, Puk Sebastian, Rogalska Weronika, Romanowski Adam, Wieteska Kinga, Więckowski Mateusz, Zwierzchowska Klaudia.

Klasa IIID: wych. mgr Marcin Wójcik; Adach Damian, Bolek Paweł, Bulkowski Łukasz, Duranc Dominik, Gawroński Cezary, Kucharska Katarzyna, Lisiewska Ewelina, Lusztyk Adrian, Łyjak Patryk, Machalski Krystian, Malec Sandra, Okrój Rafał, Olczak Izabela, Paszkowska Żaneta, Szulik Ewa, Śpiewak Dawid, Trąbińska Julia, Wójcik Irena

Rok szkolny 2011/2012

Klasa IIIA: wych. mgr Aleksandra Kuciara; Banach Patryk, Chmielewska Patrycja, Januszek Karol, Kapa Cezary, Kozłowski Kamil, Kozłowska Karolina, Kucharski Paweł, Łoskot Milena, Matysiak Patrycja, Michalski Daniel, Michowska Daria, Pawłowski Cezary, Paszkowski Albert, Petryka Karolina, Pielaszek Małgorzata, Podgórzec Daniel, Sajewska Kingam Warda Piotr, Witkowski Mateusz, Włodarczyk Milena.

Klasa IIIB: wych. mgr Agnieszka Więckowska; Będzińska Daria, Cieślak Dagmara, Cieślak Dominika, Gostkowski Mateusz, Grabowska Patrycja, Kaczmarczyk Ewa, Kaczor Dominika, Kiech Klaudia, Korczak Dawid, Kornetka Mateusz, Kucharska Mariusz, Maul Klaudia, Ostrowski Mateusz, Pękacka Kinga, Pucek Agata, Rafał Rudecki, Sieradzan Mateusz, Skowrońska Joanna, Szybilska Arlea Ewa, Woźniak Dawid, Zaręba Adrian, Zaręba Mateusz Piotr, Zegarek Anna Justyna .

Klasa IIIC: wych. mgr Monika Mazan; Adach Justyna, Adach Paulina, Baran Aneta, Bernaś Monika, Cichulski Michał, Cieślak Mirosława, Grudzień Mateusz, Kucharska Ewelina, Malec Katarzyna, Matysiak Damian, Mokosa Daniel, Napiórkowski Kamil, Palczewski Łukasz, Piotrowska Bożena, Sułkowska Beata, Szymaniak Katarzyna, Świniarski Konrad, Turzyński Dominik, Wójcik Sylwia, Wójcik Angelika, Zwierzchowska Karolina, Zwęgliński Adrian, Zwęgliński Dominik.

Klasa IIID: wych. mgr Halina Mielniczek; Bin Paweł, Broda Ilona, Galbarczyk Klaudia, Glegoła Hubert, Górnik Michał, Jasińska Karolina, Kazana Patryk, Kiedrzyńska Klaudia, Kiedrzyński Karol, Kucharski Sebastian, Maliszewski Mateusz, Matysiak Kamil, Michalak Dominik, Miękus Bartłomiej, Pawlaczyk Rafał, Petryka Paulina, Postek Rafał, Regulska Łucja, Skiba Mariusz, Słonawski Mateusz, Sylwia Zdyb.

Rok szkolny 2010/2011

Klasa IIIA
Klasa IIIB
Klasa IIIC
Klasa IIID
Rok szkolny 2009/2010

Klasa IIIA – wych. mgr Beata Walczak; Bernaś Karol, Kalicińska Izabela, Kamiński Krystian, Kamiński Michał, Kostecka Angelika, Kowalczyk Edyta, Kucharska Aneta, Mac Bartosz, Musiał Brygida, Piątosa Bartłomiej, Piechnik Anita Dominika, Plesiewicz Hubert, Rogalski Kamil, Rotuski Sebastian, Ryczkowska Maja Patrycja, Rzeszotek Bartłomiej, Skwira Emilia, Strzelczyk Bartosz Mikołaj, Turzyński Paweł, Wójcik Anna, Zegarek Tomasz, Żurawski Damian Mateusz
Klasa IIIB – wych. mgr Marianna Molga; Bębeńca Daniel, Cichocki Damian, Cichowlas Mateusz, Chmielewski Kamil, Elertowicz Karolina Monika, Jankowska Magdalena Teresa, Jędrzejewska Ewelina, Jopek Paweł, Kaliciński Adrian Cezary, Kotlarz Daniel Henryk, Kozłowski Krzysztof, Król Konrad, Kukliński Jacek, Lis Kinga, Lis Monika, Machaj Dominika, Matysiak Marcin, Paszkowski Łukasz, Piotrowski Mariusz Kamil, Setniewska Dominika, Sitkiewicz Jarosław, Szczepaniak Łukasz, Trynkos Katarzyna, Walczak Katarzyna, Wieczorek Ewa Katarzyna, Zegarek Magdalena
Klasa IIIC – wych. mgr Alfreda Sikorska; Federowicz Malwina, Grabowski Paweł Krzysztof, Jaworski Daniel, Kaczor Mateusz, Kiech Adrian, Korczak Grzegorz Łukasz, Kowalska Magdalena Katarzyna, Król Hubert, Kucharska Paulina, Matysiak Eliza, Mróz Monika, Parol Sebastian, Petryka Marcin, Pośnik Damian, Siedlecki Adrian, Skiba Emilia Agnieszka, Sułkowski Kamil, Suwała Żaneta, Tomasik Adrian, Trynkos Anna, Tutakowski Dominik, Widomski Hubert, Wrona Anna Marzena
Klasa IIID – wych. mgr Jadwiga Górnik; Bojarski Dominik, Borowska Małgorzata, Jasiński Paweł, Kowalczyk Jacek Maciej, Kowalczyk Małgorzata Dominika, Kowalski Jarosław, Kucharska Aleksandra, Lusztyk Przemysław, Lu?tyk Kamil, Machalska Natalia, Olszewski Mateusz, Pelowski Jarosław Marek, Petryka Edyta, Sułkowski Patryk Grzegorz, Wrona Ewa, Wrona Izabela
Klasa IIIE – wych. mgr Krystyna Trzmiel; Boguszewski Adrian, Duranc Agata, Gola Bartłomiej Adrian, Imiołek Izabela, Kalicińska Agnieszka, Kieszkowska Klaudia, Kolos Norbert, Kondeja Anna, Kucharski Jarosław, Mileszkiewicz Łukasz, Petryka Dominika, Pielaszek Jarosław, Piekarski Szymon, Piekarz Michał, Sajewski Karol, Urbaniak Agnieszka, Urbaniak Damian, Wicha Damian, Zakrzewski Mateusz Michał
Rok szkolny 2008/2009

Klasa IIIA – wych. mgr Monika Suwalska; Chmielewski Łukasz, Dawidowska Beata, Dawidowska Żaneta, Duranc Damian, Duranc Izabela, Galbarczyk Wioleta, Jasik Anna, Jędrzejewska Weronika, Jurek Cezary, Kucharczyk Paulina, Kucharska Dominika, Kucharski Jacek, Napiórkowski Michał, Pająk Paweł, Pałczyński Sebastian, Pawlaczyk Paweł Krzysztof, Sajewski Krzysztof, Stawczyk Sylwia, Sułkowski Michał, Szulik Sylwia, Traczyk Mateusz, Wieteska Żaneta, Woźniak Patrycja, Wyroślak Kinga, Wyroślak Malwina

Klasa IIIB – wych. mgr Irena Bordzio-Berus; Czwarno Michał, Frączyk Sylwia, Glegoła Mariusz, Kaczmarczyk Paweł Robert, Kalcińska Adriana Małgorzata, Korczak Marcin, Kopeć Mariusz, Lis Katarzyna, Lusztyk Jarosław Łukasz, Maul Patryk, Ofiara Adam, Okrój Milena, Pękacki Mateusz, Podstawek Mateusz, Pośnik Izabela, Rabiak Aneta, Rogalska Sylwia, Sałata Michał, Skowrońska Katarzyna, Śniegowska Magdalena, Wieteska Norbert, Żurawska Malwina
Klasa IIIC – wych. mgr Robert Mroziński; Bartosiak Katarzyna, Bernaś Paweł, Dąbrowski Radosław, Duda Daniel, Gostkowska Angelika Joanna, Grzelak Paulina Anna, Matysiak Karol, Matysiak Renata, Michalak Izabela, Paszkowska Żaneta, Popiel Aneta, Przyrowska Katarzyna, Rudecka Katarzyna, Skowroński Maciej, Stykowska Joanna, Stykowski Jacek, Stykowski Łukasz, Wąsik Dorota, Zakrzewska Patrycja, Zaręba Agata, Zwierzchowska Aneta
Klasa IIID – wych. mgr Halina Mielniczek; Błach Mateusz, Boguszewski Andrzej, Bojarska Dorota, Chmielewski Michał, Gawrońska Ewelina Martyna, Jaworski Paweł, Kapa Dominika Milena, Kądrowski Paweł, Kiedrzyński Michał Damian, Kucharski Konrad, Lisiewska Katarzyna Marzena, Maj Karolina, Matracki Daniel Piotr, Petryka Patrycja, Słobodzin Dorota, Rutkowska Paulina Anna, Stasiak Marta, Wiatrak Anna Maria, Widomski Kamil, Wieteska Krystian, Wi?niewski Kamil, Witkowska Ewelina Dorota, Żabiński Adam, Żołądkiewicz Ernest Bogumił
Klasa IIIE – wych. mgr Monika Mazan; Bogumił Karolina, Borkowski Albert, Cieślak Karolina, Jankowski Marcin Łukasz, Kaczmarczyk Paulina, Kazana Justyna, Kusak Piotr, Lenarczyk Daniel, Matysiak Mateusz, Matysiak Sara, Michalak Agnieszka, Palczewska Monika, Patynowski Karol, Piotrowska Kinga, Rotuski Paweł, Rotuski Przemysław Jarosław, Trojanowska Diana, Wlazło Krzysztof, Wójcik Emilia, Wójcik Marta, Wrona Sylwia

Rok szkolny 2007/2008

Klasa IIIA – wych. mgr Alicja Głowacka;
Klasa IIIB – wych. mgr Anna Korczak;
Klasa IIIC – wych. mgr Maria Czwarno;
Klasa IIID – wych. mgr Jolanta Kalicińska;

Rok szkolny 2006/2007

Klasa IIIA – wych. mgr Krystyna Trzmiel; Adach Jowita, Będziński Marcin, Boros Łukasz, Dawidowski Radosław, Jurek Mateusz, Kawecka Dominika, Kowalski Grzegorz, Kucharska Anna, Kucharska Małgorzata, Kucharski Kamil, Matracka Monika, Matysiak Katarzyna, Miechowski Sebastian, Misterska Sylwia, Noga Angelika, Pawłowski Kamil, Pośnik Emilia, Rafalak Mateusz, Rudecki Hubert, Rzeszotek Ewelina, Sajewski Konrad, Urbaniak Małgorzata, Zaręba Paweł
Klasa IIIB – wych. mgr Zbigniew Tarka; Bartosiak Magdalena, Bednarek Anna, Cieślak Sławomir, Czwarno Michał, Duda Mateusz, Duranc Mateusz, Grzelak Marcin, Kłosiewicz Emilia, Kozłowska Mariola, Kozłowski Damian, Kusak Paweł, Matysiak Piotr, Maul Karol, Parol Wioleta, Paszkowski Cezary, Pękacka Karolina, Pośnik Aneta, Rotuski Emil, Sałata Sebastian, Stępień Magdalena, Szot Jakub, Wieczorek Piotr, Witkowska Karolina, Zegarek Karol, Zięba Anna
Klasa IIIC – wych. mgr Beata Walczak; Chmielewska Kinga, Duda Katarzyna, Duranc Katarzyna, Górska Ewelina, Górska Natalia, Jędrzejewski Grzegorz, Jopek Kamil, Kaczmarczyk Damian, Kalbarczyk Konrad, Kamiński Mateusz, Majcher Katarzyna, Matysiak Michał, Matysiak Sebastian, Patynowski Paweł, Podstawek Norbert, Pośnik Renata, Prasek Monika, Rotuska Martyna, Śniegowska Anna, Turzyńska Sylwia, Wieczorek Żaneta, Woźniak Marcin, Zwierzchowska Katarzyna, Zych Małgorzata
Klasa IIID – wych. mgr Marianna Molga; Ćwiek Kamil, Duranc Ewelina, Elertowicz Aleksandra, Gawrońska Joanna, Gawrońska Katarzyna, Hudziec Krzysztof, Imiołek Katarzyna, Kalbarczyk Karol, Lewuszewska Justyna, Migdał Martyna, Mileszkiewicz Michał, Olszewska Klaudia, Piasecka Ewelina, Postek Katarzyna, Rudecki Jarosław, Rzeszot Piotr, Stawczyk Anna, Strzelczyk Damian, Szulik Edyta, Szulik Norbert, Wąsik Jarosław, Zegarek Krzysztof, Mąkolski Daniel, Gera Mikołaj.

Rok szkolny 2005/2006

Klasa IIIA - wych. mgr Wiesław Pastucha; Barszcz Krzysztof, Bednarski Kamil, Bernaś Dorota, Duranc Piotr, Dybkowski Damian, Elertowicz Michał, Jasik Karol, Kamiński Sebastian, Kucharski Marek, Kwaczyński Cezary, Morawski Paweł, Podsiadło Kamil, Prasek Małgorzata, Rabiak Justyna, Rogalski Michał, Rogalski Piotr, Róg Katarzyna, Rumniak Sylwester, Rumniak Tomasz, Stykowski Albert, Sułkowska Karolina, Widomska Katarzyna, Zegarek Marta, Żurawski Artur
Klasa IIIB - wych. mgr Robert Mroziński; Cichulski Marcin, Cieślak Patrycja, Czwarno Ewelina, Drabik Joanna, Duranc Damian, Grabowska Karolina, Kalicińska Karolina, Kowalczyk Anna, Lis Rafał, Matysiak Iwona, Okrój Aneta, Podstawek Hubert, Polesiak Sebastian, Popiel Marcin, Rudecka Magdalena, Stępień Albert, Tarnowski Kamil, Trynkos Mariusz, Tutakowska Justyna, Wąsik Malwina, Wodzińska Monika, Zakrzewski Damian, Zwierzchowska Milena
Klasa IIIC - wych. mgr Halina Mielniczek; Andrzejewska Ilona, Bartnik Małgorzata, Bogumił Adrian, Cieślak Aleksandra, Duch Mateusz, Jankowska Anna, Janusz Anna, Król Damian, Kucharska Larysa, Matysiak Monika, Michalak Paweł, Mróz Jarosław, Mróz Rafał, Paprocka Karolina, Pękacka Paulina, Siedlecka Agnieszka, Sitkiewicz Adrian, Szymaniak Wojciech, Świniarski Sebastian, Wieczorek Daniel, Więckowska Paulina, Witkowski Sławomir, Zatorski Szymon, Zegarek Agnieszka, Zwierzchowski Marcin
Klasa IIID - wych. mgr Alfreda Sikorska; Bojarska Marta, Boros Malwina, Cieślak Justyna, Dudek Karol, Gawrońska Agnieszka, Hudziec Tomasz, Janiec Małgorzata, Jasiński Dominik, Jeżewska Karolina, Kamiński Cezary, Kiedrzyński Sebastian, Król Marta, Kucharska Agnieszka, Lisiewska Renata, Mizińska Diana, Mizińska Kinga, Nadolski Grzegorz, Paszkowski Cezary, Piechnik Patrycja, Piekarski Emilian, Rotuska Joanna, Rybińska Barbara, Rzeszot Anna, Rzeszotek Katarzyna, Sajewski Kamil, Śpiewak Ilona, Turzyński Adrian, Wieczorek Monika, Majcher Paweł, Bocheński Konrad, Zegarek Agnieszka

Rok szkolny 2004/2005

Klasa IIIA - wych. mgr Jolanta Kalicińska; Babik Piotr, Belka Mateusz, Chmielewska Joanna, Czwarno Hubert, Dawidowska Urszula, Kaliciński Piotr, Kamiński Daniel, Malczewski Marcin, Marchewka Katarzyna, Ofiara Sebastian, Oszajca Anna, Piasecki Damian, Polesiak Mariusz, Rabiak Edyta, Sąpor Mariola, Stykowska Ewelina, Traczyk Mateusz, Tula Albert, Warzywoda Sławomir, Wiatrak Katarzyna, Zegarek Katarzyna, Zwierzchowski Karol, Żuchowski Paweł, Żurawska Beata
Klasa IIIB - wych. mgr Maria Czwarno; Bojarski Dominik, Chmielewska Marzena, Drabik Malwina, Frączyk Daniel, Gawrońska Anna, Gawroński Michał, Jasik Łukasz, Kawecki Artur, Kucharska Katarzyna, Majcher Piotr, Michalak Katarzyna, Mileszkiewicz Marcin, Misterska Monika, Paszkowski Konrad, Plesiewicz Kamil, Regulska Michalina, Rogalski Kamil, Rumniak Wojciech, Skiba Joanna, Skiba Łukasz , Turzyńska Ewelina, Tutakowski Paweł, Urbaniak Szymon, Wójcik Sylwia
Klasa IIIC - wych. mgr Alicja Głowacka; Adamczyk Malwina, Bartnik Rafał, Bednarska Malwina, Cieślak Małgorzata, Janusz Dariusz, Jopek Michał, Kucharska Lucyna, Kucharska Paulina, Majewska Aneta, Matysiak Mariola, Michalak Łukasz, Ostrowska Dorota, Paprocki Jarosław, Parol Seweryn, Perzyna Daniel, Pośnik Ewelina, Pośnik Milena, Sielski Kamil, Sikorska Marlena, Truszkowska Martyna, Więckowska Karolina, Zatorski Ireneusz, Zegarek Tomasz, Zjawińska Ewelina
Klasa IIID - wych. mgr Mariusz Chmielewski; Adamski Jakub, Białkowski Patryk, Biń Cezary, Czachor Agnieszka, Czachor Cezary, Czwarno Katarzyna, Dyga Piotr, Figowicz Konrad, Gawroński Mateusz, Gawroński Wojciech, Hudziec Monika, Jaroszek Eryk, Jędrzejewska Monika, Kostecka Milena, Maliszewska Edyta, Matysiak Sylwia, Miechowski Mateusz, Nadolski Mariusz, Oślizło Izabela, Piekarska Kornelia, Starzyński Marcin, Szatan Mariusz, Szot Monika, Wolak Arkadiusz, Wójcik Emil

Rok szkolny 2003/2004

Klasa IIIA – wych. mgr Beata Walczak; Barcz Jadwiga, Barcz Łukasz, Bednarska Justyna, Belka Ewelina, Belka Magdalena, Bernaś Wioletta, Błach Milena, Dawidowska Agnieszka, Kaliciński Marcin, Kucharska Ewelina, Lisiewicz Katarzyna, Machaj Katarzyna, Madej Michał, Malczewski Wojciech, Patynowski Piotr , Piotrowski Paweł, Prasek Kamil, Pytka Marika, Reczko Katarzyna, Stykowski Kamil , Urbański Emil, Wieteska Przemysław, Wrona Paweł, Wziątek Michał, Zaręba Anna, Żurawski Mariusz
Klasa IIIB - wych. mgr Marianna Molga; Bednarski Adrian , Cieślak Dariusz, Czwarno Hubert, Czwarno Sylwia , Grabowska Anna, Jopek Rafał, Kaczmarczyk Martyna, Kozłowska Irmina, Nocuń Mariusz, Oszajca Kamil, Piotrowski Marcin, Rotuska Paulina, Stępień Agnieszka, Stykowski Jacek, Suwała Ewelina, Szot Ewa, Szot Mariusz, Wieczorek Joanna, Wieczorek Łukasz, Wieteska Anna, Witkowski Radosław, Wójcik Łukasz, Zaręba Agnieszka, Żaboklicki Daniel
Klasa IIIC – wych. mgr Krystyna Trzmiel; Bartnik Katarzyna, Błesznowski Marcin, Cichulska Edyta, Frączyk Dominika, Górnik Piotr, Jędrzejewski Marcin, Kamiński Kamil, Kornetka Agnieszka, Kowalski Paweł, Maj Alicja, Matysiak Ewelina, Matysiak Monika, Napiórkowski Grzegorz, Pękacki Przemysław, Pękacki Robert, Popis Kamil, Poziomecki Dominik, Regulski Hubert, Siarnecki Mariusz, Skiba Daniela, Skrzypczyński Kamil, Wieteska Michał, Wodzińska Agata, Wodzińska Dorota, Wójcik Monika, Zegarek Jarosław, Zwierzchowski Artur, Stykowski Mariusz
Klasa IIID - mgr wych. Zbigniew Tarka; Będziński Stanisław, Bolek Barbara, Chmielewska Dorota, Duranc Kamila, Frączyk Marek, Gawrońska Klaudia, Jaroszek Patryk, Gawrońska Emilia, Jaworski Tomasz, Król Katarzyna, Mac Natalia, Matysiak Renata, Miechowska Malwina, Mórawski Damian, Ofiara Mateusz, Pająk Justyna, Piechnik Piotr, Piekarski Tobiasz, Rotuski Paweł, Rzeszot Andrzej, Sieradz Łukasz, Stelmaszczyk Marcin, Strzelczyk Łukasz, Szatan Łukasz, Szulik Monika, Włodarczyk Magdalena, Wodziński Dariusz, Wojda Kinga
Klasa IIIE - wych. mgr Anna Korczak; Bartnik Dominik, Bień Grzegorz, Bogdziewicz Magdalena, Bromińska Katarzyna, Cichocka Ewa, Ćwiek Dariusz, Jasiński Daniel, Kamińska Ilona, Kondeja Karol, Kowalczyk Łukasz, Kucharski Grzegorz, Kucharski Przemysław, Lebryk Dorota, Lisiewska Ilona, Mizińska Paulina, Nogalski Krzysztof, Okrój Tomasz, Simbor Anna, Stawczyk Aneta, Śpiewak Emil, Urbaniak Judyta, Urbaniak Mariusz, Wasilewska Dorota, Wodziński Piotr, Woźniak Radosław, Zaręba Łukasz.

Rok szkolny 2002/2003

Klasa IIIA – wych. mgr Halina Mielniczek; Bednarski Daniel, Belka Damian s. Dariusza, Belka Damian s. Jana, Chmielewska Monika, Dawidowska Ewa, Dawidowski Piotr, Galbarczyk Jolanta, Jasik Piotr, Kamiński Marcin, Marchewka Grzegorz, Michalak Diana, Migdał Anna, Mrozińska Natalia, Pińkowski Kamil, Piwowarczyk Wioletta, Podsiadło Monika, Polesiak Paweł , Rabiak Mirosław, Rogalska Monika ,Rumniak Michał, Rutkowska Milena, Szewczyk Kamil, Trzmiel Marta, Zwierzchowski Mariusz
Klasa IIIB - wych. mgr Irena Bordzio-Berus; Bębeńca Stanisław, Bogumił Adam, Cieślak Michał, Frączyk Marlena, Gawrońska Małgorzata, Górka Daniel, Janiec Mateusz, Jasik Grzegorz, Kowalczyk Justyna, Krynicki Krzysztof, Kucharska Agnieszka, Kucharska Mariola, Miziński Sławomir, Nowak Magdalena, Oszajca Karolina, Rabiak Anna, Rafalak Sylwia, Szatan Ewa, Szatan Michał, Wieczorek Michał, Wojda Paweł
Klasa IIIC - wych. mgr Alfreda Sikorska; Cieślak Katarzyna, Frączyk Paweł, Janusz Ewelina, Szulik Agnieszka, Korczak Dorota, Kornet Maciej, Majewski Karol, Matysiak Marcin, Nocuń Anna, Ostrowska Mariola, Paprocki Tomasz, Piotrowska Anna, Popiel Elżbieta, Pośnik Katarzyna, Pucek Marcin, Sikorski Marcin, Skrzypczyńska Ewelina, Szymaniak Barbara, Turzyńska Milena, Urbańska Ewa, Wieczorek Adrian, Witkowska Iwona, Wodziński Marcin, Zatorski Mariusz, Zegarek Magdalena, Zjawiński Kamil, Zych Joanna
Klasa IIID - wych. mgr Wiesław Pastucha; Adamski Patryk, Borowski Szymon, Jach Radosław, Jaworska Joanna, Kaczmarczyk Piotr, Kamińska Monika, Kiedrzyńska Justyna, Kondrowski Wojciech, Kucharska Anna, Kucharska Monika, Kusak Karolina, Mac Judyta, Maliszewska Anna, Olszewski Kamil, Palczewska Agnieszka, Patynowska Katarzyna, Piekarska Aldona, Rotuski Roman, Rotuski Wojciech, Śrutwa Anna, Świerszcz Daniel, Wójcik Karol, Wójcik Łukasz, Wrona Magdalena, Zakrzewski Adam,

Rok szkolny 2001/2002

Klasa IIIA –wych. mgr Jolanta Kalicińska; Chmielewski Arkadiusz, Chmielewski Maciej, Chmielewski Piotr, Dąbrowski Jarosław, Duranc Jarosław, Kamiński Adrian, Kucharska Aneta, Machaj Patrycja, Miechowska Magdalena, Molga Agnieszka, Polesiak Iwona, Popiel Agnieszka, Popiel Przemysław, Romanowski Sebastian, Róg Krzysztof, Rzepka Konrad, Siek Mateusz, Stykowska Wioletta, Szulik Tomasz, Wieczorek Justyna, Zaręba Marta
Klasa IIIB – wych. mgr Mariusz Chmielewski; Bartosiak Piotr, Brzezińska Ilona, Cieślak Ewa, Cyngot Radosław, Czwarno Martyna, Dawidowska Monika, Grabowska Alicja, Janusz Urszula, Jaworska Natalia, Kaczmarek Marcin, Kalicińska Agata, Kalicińska Iwona, Kłosiewicz Daniel, Popiel Justyna, Szot Andrzej, Trynkos Wioletta, Witkowska Katarzyna, Wojdak Paweł, Wójcik Edyta, Wziątek Jolanta
Klasa IIIC – wych. mgr Irena Bordzio-Berus; Andrzejewski Sławomir, Barszcz Renata, Brzeziński Karol, Bujalska Katarzyna, Majcher Karol, Makulska Ewelina, Malczewski Andrzej, Matysiak Małgorzata, Matysiak Michał, Pękacki Sławomir, Popis Aneta, Poziomecka Aneta, Siedlecki Mariusz, Skrzypczyńska Ewelina, Szot Konrad, Szymaniak Alicja, Szymańska Jolanta, Wójcik Marek, Zjawiński Łukasz
Klasa IIID – wych. mgr Robert Mroziński; Arkabus Dawid, Baran Marlena, Gola Irmina, Górka Dagmara, Jaroszek Anna, Jasik Łukasz, Kiedrzyński Marcin, Maliszewski Przemysław, Patynowska Anna, Piekarski Dominik, Podsiadło Paweł, Rożentalski Tomasz, Sułkowski Radosław, Sułkowski Rafał, Wieteska Renata, Wodzińska Dorota, Zwierzchowski Robert
Klasa IIIE - wych. mgr Barbara Chmielewska; Adach Tomasz, Bojarski Mariusz, Chmielewski Mariusz, Ćwiek Dominik, Frączyk Szymon, Gawrońska Karolina, Górnik Łukasz, Janus Ewelina, Lisiewski Damian, Piątosa Łukasz, Piwowarczyk Joanna, Rafalak Anita, Rudecki Mateusz, Szatan Agata, Szeląg Anna, Warda Małgorzata, Wieczorek Paweł, Wrona Mirosław, Zaręba Justyna, Tarnowski Adam